Hledáte práci v přátelském kolektivu stabilní české společnosti, která na našem trhu působí již od roku 2000? Baví vás komunikace s lidmi a máte obchodního ducha?

Přidejte se k jednomu z nejlepších týmů v Praze!

Zajímá Vás jak vnímají práci na call centru naši zaměstnanci? Více se dozvíte v následujícím článku.

Jsme ryze česká společnost s bohatými zkušenostmi na českém trhu a v současné době hledáme nové kolegy/ kolegyně na pozice:

Máte chuť vyzkoušet něco nového a rozšířit si obzory? 

V našem call centru můžete odstartovat hvězdnou kariéru na pozici „Telefonní specialista/ka“. Díky kvalitnímu zaškolení, které bez spěchu a stresu poskytneme každému nováčkovi, získáte nevyčíslitelnou průpravu do života, zdokonalíte se v komunikaci a otevřete si nové možnosti v oblasti obchodu.

Více informací

Do našeho týmu hledáme nového prima kolegu na pozici Team Leader/Supervizor. Hledáme především parťáka, který mezi nás zapadne, a bude mít chuť učit se nové věci a snahu vést a pečovat o svěřený operátorským tým. 

Více informací

V našem super call centru obsazujeme další volné židle. :-)

Hledáme kolegy se zájmem o komunikaci a obchod. Náš specializovaný tým trenérů a supervizorů poskytne každému nováčkovi individuální zaškolení a během krátké doby společně nastartujeme Vaší kariéru.

V našem call centru každý operátor pracuje pouze na jednom projektu. Je libo bankovní projekt, pojištění, kosmetika, stravovací doplňky nebo něco jiného? U nás si vybere prostě každý. :-)

Náplní práce je telefonické kontaktování stávajících i nových klientů, představování nových služeb na českém trhu a zajímavých produktů.

Více informací

Pojď do našeho call centra v Holešovicích, vydělej si balík a užij si léééto!

Více informací