Hledáte práci v přátelském kolektivu stabilní české společnosti, která na našem trhu působí již od roku 2000? Baví vás komunikace s lidmi a máte obchodního ducha?

Přidejte se k jednomu z nejlepších týmů v Praze!

Zajímá Vás jak vnímají práci na call centru naši zaměstnanci? Více se dozvíte v následujícím článku.

Jsme ryze česká společnost s bohatými zkušenostmi na českém trhu a v současné době hledáme nové kolegy/ kolegyně na pozice:

Jsme call centrum s dlouholetou tradicí na českém trhu, pracujeme v nových, vzdušných a moderních prostorech na Praze 7. Zaměřujeme se na prodejní a komunikační dovednosti každého zaměstnance. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru patříme mezi nejlepší profesionály a Vy máte možnost zařadit se mezi nás. V současné době probíhají výběrová řízení na pozici TELEFONNÍ SPECIALISTA/KA.

Více informací

Společnost Formica Group s.r.o., připravila pro studenty, rodiče na rodičovské dovolené a aktivní seniory možnost brigády s flexibilní docházkou dle Vašich možností. Nevyžadujeme předchozí zkušenost s call centrem a prodejem. Rádi Vás zaučíme!

Více informací

Rosteme a posilujeme liniový management. Do našeho stabilního týmu supervize hledáme fajn kolegu s orientací na výsledek, kvalitu a schopností umět pečovat o svěřený tým operátorů.

Více informací