• Prosperita a spokojenost klientů

Benefity pro vaše zaměstnance či obchodní partnery

Již 10 let se věnujeme aktivnímu prodeji benefitů v B2B sektoru, kde máme více než 1 500 dlouholetých spokojených klientů. 

Pořiďte si u nás i Vy benefity pro své zaměstnance nebo jako poděkování  pro Vaše  obchodní partnery a zároveň splňte svou zákonnou povinnost vyplývající ze zákona č. 435/ 2004 Sb., který ukládá zaměstnavateli s více než 25 zaměstnanci povinnost zaměstnávat osoby se zdravotním postižením (OZP), přičemž povinný podíl těchto osob na celkovém počtu zaměstnanců je stanoven na 4%. 

Pokud jste tedy firma o více než 25 zaměstnancích a nezaměstnáváte dostatečný počet OZP, pomůžeme Vám situaci vyřešit a poskytneme Vám  náhradní plnění v roce 2015 i v následujících letech. 

Zprávy

Natočili jsme si první video

04.04.2016

První firemní video na téma Motivace

FORMICA POMÁHÁ!

10.01.2016

V prosinci jsme se vydali do azylového domu v Jiřetíně pod Jedlovou předat kompletní sbírku, kterou naši zaměstnanci věnovali nemocné Vlaďce a jejím dětem.

Rozhovor s našimi zaměstnanci

06.12.2015

Práce v call centru patří mezi ta méně oblíbená zaměstnání, může za to její všeobecně známa nepopularita nebo psychická náročnost? Jak to vlastně s pozicí telefonního operátora doopravdy je, jsme se zeptali přímo našich zaměstnanců.